Pula - Dom hrvatskih branitelja, od 1. do 10.12.2017.

 
09.00
10.00
11.00
12.00
12.30
17.00
17.30
18.00
19.00
20.00
21.00
21.30
PET 1.12.
SUB 2.12.
NED 3.12.
PON 4.12.
UTO 5.12.
SRI 6.12.
ČET 7.12.
PET 8.12.
SUB 9.12.
NED 10.12.
Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
09.00

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
09.00

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
09.00

Students of the Art Academy in Osijek Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović and Matea Bublić (mentors: Nenad Pavlović and Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
09.00

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
09.00

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Piknik
sa Šunkom
DHB, Plavi salon
10.00

Davor Šunk i knjiga LICE (Darko Macan i Tomislav Tomić, Sipar)

Piknik
sa Šunkom
DHB, Plavi salon
10.00

Davor Šunk i knjiga SVE O EVI (Nena Lončar i Marijan Lončar, Ibis grafika)

Piknik
sa Šunkom
DHB, Plavi salon
10.00

Davor Šunk i knjiga TKO SE ČEGA BOJI (Zvonimir Balog, Sipar)

Piknik
sa Šunkom
DHB, Plavi salon
10.00

Davor Šunk, FUĆKA MI SE/MALA NOĆNA MUZIKA, Klub prvih pisaca

 

Piknik
sa Šunkom
DHB, Plavi salon
10.00

Davor Šunk i knjiga SIRUP PROTIV MAČJEG KAŠLJA (Silvija Šesto i Vanda Čizmek, Semafora)

Igor
Mandić
DHB, Kavana Mozart
11.00
László
Vėgel
DHB, Kavana Mozart
11.00
Iva Grgić
Maroević
DHB, Kavana Mozart
11.00
Josip
Sršen
DHB, Crveni salon
11.00

Josip Sršen

Moderatori: Vladimir Šagadin i Iris Mošnja

Stjepan
Damjanović
DHB, Kavana Mozart
11.00
Krešimir
Biuk
DHB, Crveni salon
11.00
Rade
Šerbedžija
DHB, Kavana Mozart
11.00
Štef
Bartolić
DHB, Crveni salon
11.00
Safet
Zec
DHB, Kavana Mozart
11.00

Safet Zec

Voditelj: Aljoša Pužar 

Vibor Juhas i
Vjeran Juhas
11.00

Vibor Juhas i Vjeran Juhas

Moderatori: Vladimir Šagadin i Iris Mošnja

Christoph
Ransmayr
DHB, Kavana Mozart
11.00

Christoph Ransmayr

Voditelj: Aljoša Pužar

Helena
Klakočar
DHB, Crveni salon
11.00

Helena Klakočar

Moderatori: Vjeran Juhas i Iris Mošnja

Varužan
Vosganjan
DHB, Kavana Mozart
11.00

Varužan Vosganjan

Voditelj: Aljoša Pužar

episkop
Grigorije
DHB, Kavana Mozart
11.00

episkop Grigorije

Voditelj: Aljoša Pužar 

Otvorenje
Sajma
DHB
12.00

Otvorenje 23. Sa(n)jam knjige u Istri

Intime
DHB, Crveni salon
12.00

Sudjeluju: Leonida Kovač, Andrej Nikolaidis, Vladislav Bajac, Aljoša Pužar, Moderator: Andrea Matošević 

Francuska viđena
očima Afrike
DHB, Crveni salon
12.00

FRANCUSKA VIĐENA OČIMA AFRIKE

Sudjeluju: Sylvain Prudhomme, Gauz, Gabriela Babnik. Moderatorica: Nataša Medved.

Goran
Bogdan
DHB, Crveni salon
12.00

Goran Bogdan i WEST HERZEGOWINA FEST

Moderatori: Kruno Lokotar i Emir Imamović – Pirke

Tanja
Mravak
DHB, Crveni salon
12.00

Tanja Mravak i knjiga NAŠA ŽENA

Moderatori: Kruno Lokotar i Emir Imamović Pirke

Mario
Knezović
DHB, Crveni salon
12.00
Sven
Popović
DHB, Crveni salon
12.00

Sven Popović i NOVI RUKOPISI

Moderatori: Kruno Lokotar i Emir Imamović Pirke

Ružica Aščić
DHB, Crveni salon
12.00

Ružica Aščić i DOBRI DANI NASILJA 

Moderatori: Kruno Lokotar i Emir Imamović - Pirke

Javnost intime
na društvenim
mrežama
DHB, Crveni salon
12.00

Javnost intime na društvenim mrežama

Sudjeluju: Ksenija Vidmar Horvat, Tatjana Gromača, Irena Matijašević, Dorta Jagić

Moderator: Leonardo Kovačević

Posljednji prijevod
Dušana Karpatskog
DHB, Kavana Mozart
12.30

POSLJEDNJI PRIJEVOD DUŠANA KARPATSKOG

Simona Goldstein, Dubravka Sesar, Gorka Ostojić Cvajner, Magdalena Vodopija

San Voje
Radoičića
DHB, Kavana Mozart
12.30

SAN VOJE RADOIČIĆA

Sudjeluju: Jerica Ziherl, Tonko Maroević, Slavica Ćurković, Dragan Ogurlić, Moderatorica: Paola Orlić

Položaj i budućnost znanstveno-stručnog nakladništva
DHB, Kavana Mozart
12.30

Sudjeluju: Blaženka Divjak, ministrica znanosti i obrazovanja RH, Damir Agičić, Matilda Bulić, Simona Goldstein, Biserka Matešić, Mišo Nejašmić, Moderatorica: Anita Šikić.

Dodjela
nagrada
DHB, Crveni salon
12.30

ČITATELJSKA NAGRADA DR. IVO BOROVEČKI

LIBAR ZA VAJK

Dora
Delbianco
DHB, Crveni salon
17.00

Dora Delbianco: KAD JE STAO SVIJET (Hrvatska sveučilišna naklada)

Sudjeluju: Dora Delbianco, Mate Matišić, Jelena Lužina, Andrea Matošević Gosti: Borko Perić, Judita Franković, Vedran Živolić

Žarko
Paić
DHB, Crveni salon
17.00

Žarko Paić: DOBA OLIGARHIJE (Litteris)

Sudjeluju: Žarko Paić, Dragutin Lučić- Luce, Andrea Matošević, Tonči Valentić

Maroje
Mihovilović
DHB, Crveni salon
17.00

Maroje Mihovilović: MI DJECA SOLFERINA (Profil Knjiga)

Sudjeluju: Maroje Mihovilović, Andrej Bader, Aljoša Pužar

Drago Orlić
DHB, Crveni salon
17.00

Drago Orlić: MORE TONE ILI STARINSKE PJESME (Istarski ogranak DHK)

Sudjeluju: Drago Orlić, Boris Domagoj Biletić, Aljoša Pužar

Milan
Soklić
DHB, Crveni salon
17.00

Milan Soklić: IZLET NA KRAS (Fraktura)

Sudjeluju: Milan Soklić, Seid Serdarević, Paola Orlić

Milorad
Stojević
DHB, Crveni salon
17.00

Milorad Stojević: HISTRIA MOBILISSIMA (Istarski ogranak DHK)

Sudjeluju: Milorad Stojević, Boris Domagoj Biletić, Aljoša Pužar

Vesna Girardi Jurkić
DHB, Crveni salon
17.00

MOJI RAZGOVORI S MEDIJIMA: VESNA GIRARDI JURKIĆ (Hrvatska sveučilišna naklada i Arheološki muzej Istre)

Sudjeluju: Dino Milinović, Darko Komšo, Miljenko Domijan, Mirjana Polić Bobić, Anita Šikić

Moderator: Aljoša Pužar

Ksenija
Vidmar Horvat
DHB, Crveni salon
17.00

Ksenija Vidmar Horvat: IMAGINARNA MAJKA: Rod i nacionalizam u kulturi 20. stoljeća (Sandorf)

Ksenija Vidmar Horvat, Aljoša Pužar, Ivan Sršen

Kaouther Adimi i
Maryam Madjidi
DHB, Crveni salon
17.00

Kaouther Adimi i Maryam Madjidi 

Sudjeluju: Kaouther Adimi, Maryam Madjidi, Nataša Medved, Ivan Sršen

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Kolektivno maštanje
i ludovanje
DHB, Plavi salon
17.30

Studenti Umjetničke akademije u Osijeku Tena Milić Ljubić, Gordan Marijanović i Matea Bublić (mentori: Nenad Pavlović i Hrvoje Seršić)

Sylvain
Prudhomme
DHB, Crveni salon
18.00

Sylvain Prudhomme: VELIKI (Vuković & Runjić)

Sudjeluju: Sylvain Prudhomme, Ursula Burger, Nataša Medved

Jurica
Pavičić
DHB, Crveni salon
18.00

Jurica Pavičić: CRVENA VODA (Profil)

Sudjeluju: Jurica Pavičić, Adriana Piteša, Paola Orlić

Ivica
Prtenjača
DHB, Crveni salon
18.00

Ivica Prtenjača: TIHO RUŠENJE (V.B.Z.)

Sudjeluju: Ivica Prtenjača, Drago Glamuzina, Paola Orlić

Luan
Starova
DHB, Crveni salon
18.00

Luan Starova: ERVEHE (TIM Press)

Sudjeluju: Luan Starova, Andrej Nikolaidis, Andrea Matošević

 

Elvedin
Nezirović
DHB, Crveni salon
18.00

Elvedin Nezirović: BOJA ZEMLJE (Synopsis)

Sudjeluju: Elvedin Nezirović i Emir Imamović Pirke 

Zdravko
Zima
DHB, Crveni salon
18.00

Zdravko Zima: DNEVNIK JEDNOG MITOMANA (Fraktura)

Sudjeluju: Zdravko Zima, Roman Simić, Andrea Matošević

Marina
Vujčić
DHB, Crveni salon
18.00

Marina Vujčić: PITANJE ANATOMIJE (Hena com)

Sudjeluju: Marina Vujčić, Paola Orlić

Christoph
Ransmayr
DHB, Crveni salon
18.00

Christoph Ransmayr: COX (Leykam International, Geopoetika)

Sudjeluju: Christoph Ransmayr, Vladislav Bajac, Jürgen Ehgartner

Adrien
Bosc
DHB, Crveni salon
18.00

Adrien Bosc: Konstelacija (Geopoetika)

Sudjeluju: Adrien Bosc, Vladislav Bajac, Nataša Medved

Igor
Mandić
19.00

Igor Mandić: PREDSMRTNI DNEVNIK (VBZ)

Sudjeluju: Igor Mandić, Drago Glamuzina, Andrea Matošević

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Gauz
DHB, Crveni salon
19.00

Gauz: ČOVJEK – STUP (Sandorf)

Sudjeluju: Gauz, Ivan Sršen, Nataša Medved

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Andrej
Nikolaidis
DHB, Crveni salon
19.00

Andrej Nikolaidis: MAĐARSKA REČENICA (Jesenski i Turk)

Sudjeluju: Andrej Nikolaidis, Kruno Lokotar, Emir Imamović Pirke

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Hercegovina
djetinjstva
DHB, Crveni salon
19.00

HERCEGOVINA DJETINJSTVA

Sudjeluju: Goran Bogdan, Bobo Jelčić, Elvedin Nezirović, Sergej Trifunović. Moderator: Emir Imamović Pirke

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Dino
Bauk
DHB, Crveni salon
19.00

Dino Bauk: KRAJ. IZNOVA (Hena com)

Sudjeluju: Dino Bauk, Nermina Husković, Andrea Matošević

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Almin Kaplan,
Marko Tomaš
DHB, Crveni salon
19.00

Almin Kaplan: MOSTARSKA ZBIRKA (VBZ)

Marko Tomaš: REGATA PAPIRNATIH BRODOVA (Jesenski i Turk)

Sudjeluju: Almin Kaplan, Marko Tomaš, Emir Imamović Pirke

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Varužan
Vosganjan
DHB, Crveni salon
19.00

Varužan Vosganjan: KNJIGA ŠAPATA (Sandorf) 

Sudjeluju: Varužan Vosganjan, Ivan Sršen, Andrea Matošević

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Olga
Slavnikova
DHB, Crveni salon
19.00

Olga Slavnikova : 2017 (Sandorf)

Olga Slavnikova, Andrea Matošević, Ivan Sršen

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Radivoj
Cvetićanin
DHB, Crveni salon
19.00

Radivoj Cvetićanin: KONSTANTINOVIĆ. HRONIKA (Dan Graf)

Sudjeluju: Radivoj Cvetićanin, Vlaho Bogišić, Milan Rakovac, Marija Mitrović, Aljoša Pužar

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Baka Librić
DHB, Plavi salon
19.00

Gordana Trajković

Dokumentarni film
Mapa puna snova
Kino Valli
20.00

Danilo Lola Ilić: MAPA PUNA SNOVA: Dokumentarni film o Predragu Spasojeviću

Dragan
Velikić
DHB, Crveni salon
20.00

Dragan Velikić: SEVERNI ZID (Meandar)

Sudjeluju: Dragan Velikić, Branko Čegec, Andrea Matošević

Rade
Šerbedžija
DHB, Crveni salon
20.00

Rade Šerbedžija: POSLIJE KIŠE (Hena com)

Sudjeluju: Rade Šerbedžija, Daniel Rafaelić

Željko
Žutelija
DHB, Crveni salon
20.00

Željko Žutelija: SANDRA PAOVIĆ: ROĐENA DA POBJEĐUJE (Školska knjiga)

Sudjeluju: Sandra Paović, Željko Žutelija, Miroslava Vučić

Hodoljublje
Zuke Džumhura
DHB, Crveni salon
20.00

HODOLJUBLJE ZUKE DŽUMHURA

Sudjeluju: Đelo Hadžiselimović , Mile Stojić i Emir Imamović Pirke

Što je meni
Hercegovina
i gdje?
DHB, Crveni salon
20.00

ŠTO JE MENI HERCEGOVINA I GDJE?

Ivica Đikić, episkop Grigorije, Vlaho Bogišić, Emir Imamović Pirke

Igor Zirojević,
Paola Orlić,
Milan Rakovac
DHB, Crveni salon
20.00

Igor Zirojević, Paola Orlić, Milan Rakovac: GRAD INTERVAL II: ČUVARI (StudioLab) 

Sudjeluju: Igor Zirojević, Paola Orlić, Milan Rakovac, Andrea Matošević

Rođendan
Sajma
Caffe bar P14
21.00

Izložba
Safeta Zeca
Gradska galerija Pula
21.00

Safet ZecKUĆA (izložba)

Izložba
Predraga
Spasojevića
Galerija C8
21.30

INTIME GRAĐANINA P.S. (izložba)

Izložba
Safeta Zeca
Galerija Cvajner
21.30

Safet ZecKUĆA (izložba)

Zoster

Koncert grupe Zoster

 

U temi
- intime
Regionalno
- Hercegovina čita
Tradicionalni
programi
Žarište
- À propos
In continuum
Teenage
programi
Dječji
programi
Popratni
programi